آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP دانلود شده

تمام فایل های قرار داده شده بر روی سایت سالم هستند و قبل از قرارگرفتن در سایت تست میشوند و پیشنهاد میکنیم همیشه برای دانلود از آخرین نسخه IDM استفاده کنید ، اما اگر فايلی را دانلود کرديد و با مشکل اکسترکت مواجه شديد ( ارور CRC یا password یا damaged و یا The file is corrupt ) به صورت زیر عمل نمایید :

  1. ابتدا آخرین نسخه Winrar را دانلود و نصب کنید.
  2. دقت کنید که هیچ یک از فایل های فشرده را درون فولدرها یا درایوهای با اسامی فارسی قرار نداده باشید.
  3. در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید شماره پارت‌ها به ترتیب باشد.

مهم : در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید.


اگر مشکل حل نشد ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فايل های فشرده را دانلود کرده ايد مراجعه کنيد ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزينه Repair که در قسمت بالايی نرم افزار موجود هست را بزنيد. سپس محلی مناسب برای ذخيره سازی آن ها انتخاب کنيد. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخيره سازی انتخاب کرديد مراجعه نموده و فایل های جدید را Extract کنید.

اگر در هنگام ريکاوری نوشته شد Sector recovered يعنی به درستی فايل تعمير شده است
اما اگر پیغام Recover failed داده شد يعنی امکان ريکاور کردن وجود ندارد! و فايل را دوباره باید دانلود کنيد.

ارتباط باما

جهت تماس با پشتیبانی سایت برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص دوره های آموزشی - محصولات فروشگاه - ثبت سفارش و همچنین موارد بعد از خرید از طریق تماس تلفنی و یا پیام رسان واتساپ یا تلگرام اقدام فرمایید.

تلفن پشتیبانی 09023773314

سوالات مربوط به نحوه نصب و فعالسازی نرم افزارهایی که به صورت رایگان در سایت منتشر میشوند فقط و فقط از قسمت نظرات همان مطلب پاسخ داده میشود و پشتیبانی تلفنی و پیامی ندارند.


با اطمینان خرید کنید ...

وبسایت معماری ها دارای نماد اعتماد الکترونیک ، لوگوی طلایی ستاد ساماندهی وبسایت های اینترنتی و همچنین مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

ستاد ساماندهی وبسایت های اینترنتی
نماد اعتماد الکترونیک
samandehi