فیلم بررسی تغییرات کرونا corona render 7

فیلم بررسی تغییرات Corona Renderer 7 پلاگین کرونا

انتشار نسخه corona Render 7 بار دیگر توانایی ها و پیشتازی سازندگان این موتور رندر را به کاربران عرصه ی CGI و تمامی رقیبان نشان داد . رشد و افزایش تعداد متریال های آماده ی کتابخانه ی مواد ، افزایش سرعت محاسبه ی صحنه ها بین 15 تا 30 درصد و همچنین افزوده شدن یک […]

  • فرمت فایل نهایی : MP4
  • فرستنده : مهندس سروش حسینی
  • قابلیت اجرا : بدون محدودیت
  • حجم دانلود : 500 مگابایت
دریافـت فـایل

انتشار نسخه corona Render 7 بار دیگر توانایی ها و پیشتازی سازندگان این موتور رندر را به کاربران عرصه ی CGI و تمامی رقیبان نشان داد . رشد و افزایش تعداد متریال های آماده ی کتابخانه ی مواد ، افزایش سرعت محاسبه ی صحنه ها بین 15 تا 30 درصد و همچنین افزوده شدن یک مدل آسمان بسیار نزدیک به واقعیت تنها بخشی از تغییراتی است که در این نسخه از کرونا رندر شاهد آن هستیم . برای اطلاع از سایر تغییرات می توان به موارد زیر اشاره کرد :

افزایش سرعت محاسبه corona High Quality Denoiser

برای تمیز کردن صحنه هایی که توسط کرونا رندر محاسبه می شوند ، یکی از بهترین موارد گزینه ی Corona High Quality بوده است . البته سرعت پایین این فیلتر برای از بین بردن نویز صحنه کمی آزار دهنده بود . خوشبختانه در نسخه ی Corona Render 7 این مشکل تا حد زیادی حل شده و سرعت از بین رفتن نویز صحنه بسیار افزایش پیدا کرده

اضافه شدن متریال جدید Physical کرونا

کرونا رندر برای ساخت متریال های PBR و نزدیک به واقعیت گام بلندی را برداشته است . اضافه شدن یک متریال جدید به نام Physical material و امکانات و محدودیت هایی که بر سر راه ساخت مواد اعمال میکند ، کمک می کند تا کاربر در هر سطحی از دانش ساخت مواد باشد باز هم در چهارچوب های ساخت مواد واقعی و فیزیکی گام بردارد .

اضافه شدن دو امکان جدید ClearCoat Layer و Sheen Layer در متریال جدید فیزیکی کرونا

برای ساخت موادی که لایه های مختلفی از جنس های متفاوت بر روی هم دارند و یا ساخت انواع پارچه دیگر نیازی به طی مراحل پیجیده نیست . امکانات جدید اضافه شده به متریال های کرونا قابلیت ساخت هر ماده ای را به واقعی ترین شکل ممکن فراهم میکند.

در انتها ، برای درک هرچه بهتر تمامی مطالب بالا و سایر جزئیات اضافه شده در این موتور رندر قدرتمند در قالب دو فیلم 45 دقیقه ای به بررسی تمامی امکانات و تغییرات رخ داده پرداخته ایم که به رایگان در اختیار شما کاربران سایت معماری ها قرار می گیرد .

(لینک دانلود این 2 جلسه نیز در ادامه قرار گرفته است.)

مشاهده جلسه 1

مشاهده جلسه 2

این صفحه 458 بار بازدید شده
نظرات کاربران (0)

ارتباط باما

جهت تماس با پشتیبانی سایت برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص دوره های آموزشی - محصولات فروشگاه - ثبت سفارش و همچنین موارد بعد از خرید از طریق تماس تلفنی و یا پیام رسان واتساپ یا تلگرام اقدام فرمایید.

تلفن پشتیبانی 09023773314

سوالات مربوط به نحوه نصب و فعالسازی نرم افزارهایی که به صورت رایگان در سایت منتشر میشوند فقط و فقط از قسمت نظرات همان مطلب پاسخ داده میشود و پشتیبانی تلفنی و پیامی ندارند.


با اطمینان خرید کنید ...

وبسایت معماری ها دارای نماد اعتماد الکترونیک ، لوگوی طلایی ستاد ساماندهی وبسایت های اینترنتی و همچنین مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

ستاد ساماندهی وبسایت های اینترنتی
نماد اعتماد الکترونیک
samandehi