مهندس سروش حسینی

مهندس سروش حسینی

میانگین رتبه بندی فروشنده
5.00 از 5

مهندس سروش حسینی ، متولد 1369 مدرس دوره های آموزش نرم افزارهای معماری از سال 91 و به جهت علاقه شخصی اقدام به برگزاری کلاس های حضوری در موسسات آموزشی متعدد میکرده است. از جمله دوره های برگزار شده توسط او میتوان به 3ds Max ، دوره پست پروداکشن با Photoshop ، دوره آموزشی Revit Architectural و Revit MEP ، دوره طراحی پلان با Autocad ، طراحی و مدل سازی با Rhino و دوره انیمیشن سازی با Lumion اشاره داشت. بعد از استفبال هنرجویان از شیوه ی تدریس و نحوه انتقال اطلاعات، در سال 96 و در یک همکاری موفق با سایت معماری ها او اقدام به تدوین و ارائه دوره های آموزشی نرم افزارهای معماری به صورت پکیج های آموزشی کرده است.
بر خلاف غالب مدرسین در این حوزه ، تجارب کاری سروش حسینی تنها در عرصه نرم افزاری و کارهای مربوط به بخش طراحی با نرم افزار خلاصه نشده و تجارب حرفه ای کاری ایشان در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و طراحی نمای ساختمان در پروژه های متعدد توسط کارفرمایان در نقاط مختلف کشور به کار گرفته شده و پروژه های ارزنده ای در سبک های مختلف معماری حاصل ایده پردازی و طراحی او بوده است .
تمامی این تجارب اجرایی در سلسله آموزش های مختلف نرم افزاری اثرگذار بوده و آموزش های ارائه شده توسط او حاوی نکات بسیاری در زمینه های اجرایی است.

بستن گفتگو
Online Support